English Česky
Novinky

Novinky

 

KŘÍDLOVANKA

KŘÍDLOVANKA

12.12.2018

Rádi se pochlubíme tím, že máme mezi sebou dvojnásobného Mista Evropy z let 2008 a 2012 Vláďu J. Dechová hudba Křídlovanka byla založena v roce 2001. Již od počátku kapela sklízela jeden úspěch za druhým. Hned v roce 2003 získala titul laureáta soutěžního festivalu Vejvodova Zbraslav, který v následujících dvou letech znovu obhájila. Největších úspěchů na mezinárodní úrovni dosáhla kapela v letech 2008 a 2012, kdy zvítězila na Mistrovství Evropy v interpretaci české a moravské dechovky. V roce 2008 v holandském Enschede a 2012 ve švýcarském Seedorfu.

1. ročník Vánočního charitativního párty běhu v Plzni

1. ročník Vánočního charitativního párty běhu v Plzni

23.11.2018

Opět sestavuje firemní skupiny na tuto akci a již se dobrovolně hlásí 10 kolegů, kteří to chtějí zkusit. Svým během podpoříme onkologicky nemocné děti z Nadačního fondu Šance onkoláčkům. Lákají nás samozřejmě medaile, dárečky, vánoční cukroví, svařáček, atmosféra, betlém, ozdoby a spousty českých tradic.

Vozy plzeňské MHD jezdí s kníry

Vozy plzeňské MHD jezdí s kníry

14.11.2018

V Plzni se objeví na čelech vozů MHD slušivé kníry nebo další grafické kníraté materiály. Dopravní podnik tímto způsobem chce podpořit známý projekt Movember. Jeho cílem je pomoci šířit osvětu týkající se mužského zdraví. Kampaň dopravních podniků má oslovit co nejvyšší počet lidí v ulicích měst. Charitativní celosvětovou kampaň Movember zastřešuje v České republice nadační fond Muži proti rakovině, který podporuje výzkumné projekty a rozvoj léčby urologických nádorů, šíří osvětu v této oblasti a pomáhá získat finanční zdroje na nákupy přístrojového vybavení pro léčbu onkologických pacientů.

Halloweenský běh

Halloweenský běh

6.11.2018

Děkujeme odvážným běžcům z našich řad za vynikající výkon. Takové akce se nám moc líbí, když je úplně jedno, jak rychle běžíme, jak vypadáme nebo v čem běžíme. Hlavní je si "běh" užít!

Naučná stezka Zábělá

Naučná stezka Zábělá

1.11.2018

Město Plzeň obnovilo naučnou stezku v městské rekreační oblasti Zábělá. Přibližně na sedmi kilometrech trasy v úseku od Bukovce k Dolanskému mostu se dozvědí návštěvníci na 12 tabulích informace o historii, fauně, flóře, ochraně přírody i o systému lesního hospodářství v daném území. Územím vedla naučná stezka, která byla vybudována v roce 1979. Původní informace na tabulích však byly příliš stručné a věnovaly se pouze lesnictví. Stezka je nyní rozšířena o několik dalších zastavení, která jsou doplněna o aktuální informace.

Halloweenský párty běh 26.10.2018 v Plzni

Halloweenský párty běh 26.10.2018 v Plzni

24.10.2018

Neodolali jsme dobrodružství temným lesem Borského parku v Plzni a sestavili jsme v rámci firmy 2 týmy, které nás budou reprezentovat na této akci. Trasa 5 km plná strašidel a strašidelných úkolů! Obdržíme medaile a ještě přispějeme na dobrou věc! ​

Návštěvy dodavatelů

Návštěvy dodavatelů

18.10.2018

Návštěvy dodavatelů

Naši kolegové z oddělení strategického nákupu navštívili dodavatele v Holandsku – výroba plastových kapot, v Německu – výrobce spojek vrtulí a řemenic a v Itálii – výroba a montáž šroubových bloků. Věříme, že cesty pomohou k udržení či zlepšení obchodní spolupráce a dodávek.

Den otevřených dveří GTL

Den otevřených dveří GTL

10.10.2018

Firma GTL, náš partner, kterého využíváme pro přepravy od našich dodavatelů z Turecka, oslavila 25 let své existence. V sobotu 29. 9. 2018 zorganizovali pro své zákazníky den otevřených dveří v nově postavené hale v Nehvizdech u Prahy.

RC Adventure Scale Trophy

RC Adventure Scale Trophy

1. 10. 2018

V kategorii C2/Offroad zvítězil náš kolega Vašek P. Ten již vlastní bronzovou medaili z prvního závodu a nyní si připsal premiérovou výhru. Předváděl čistou a pečlivou jízdu v sehraném týmu.

Osobní rekord

Osobní rekord

24.9.2018

Krásným úlovkem se může pochlubit nás kolega Jirka P., který je vášnivý nejen rybář. Ve své sbírce má kapry - míra 89 cm, váha 11,6 kg a 93 cm, váha 13,2 kg. Ať se stále daří a přejeme další parádní úlovky.

JeštěrkaCup 2018

JeštěrkaCup 2018

17.9.2018

V sobotu 8. září se v Praze uskutečnil 11. ročník soutěže na vysokozdvižných vozících. Soutěžilo se v čelně řízeném vozíku a v retraku. Přihlásilo se celkem 186 závodníků. My jsme měli 5-ti členné zastoupení. Nervozita rostla s blížícím se termínem závodu, ale všichni naši kolegové se s tím poprali skvěle. Nejlepší "ještěrka" Monika obhájila loňské vítězství v ženské kategorii a radujeme se s ní. Gratulujeme a děkujeme.

Letní výpomoc

Letní výpomoc

11.9.2018

I tento rok společnost umožnila si přivydělat v průběhu prázdnin dětem našich zaměstnanců. Brigádnici pomáhali v různých úsecích firmy. Byli umístěni do oddělení technologie, kvality, logistiky a montáže.

Cyklovýlet

Cyklovýlet

7.9.2018

V uplynulém týdnu jsme si vyrazili na výlet po nádherné trase kolem Plzně. V příjemném cyklobufetu Na Štuperku jsme si dali zasloužené občerstvení. Pro velký ohlas tuto trasu v příštím roce zopakujeme.

Sportovní klání

Sportovní klání

4.9.2018

V srpnu se konalo sportovní odpoledne, na které jsme byli pozváni a naše sestavy zanechaly výraznou stopu. Volejbalisté získali 1. místo a nohejbalisté 3. pozici. Děkujeme.

Podpora okresního sdružení hasičů

Podpora okresního sdružení hasičů

30.8.2018

Vedení společnosti podpořilo Mistrovství ČR HRY PLAMEN A DOROSTU konané v červenci 2018.

Obhajova vítězství!

Obhajova vítězství!

28.8.2018 / Plzeň

Letná přivítá v září 10. ročník závodu vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2018. Věříme, že "nejlepší ještěrka" bude opět z AIR POWERU. Budeme držet palce!

Návštěva rumunských východních Karpat

Návštěva rumunských východních Karpat

01. 06. 2018 I Rumunsko

Kolegové z nákupu byli navštívit našeho významného dodavatele, který sídlí na úpatí rumunských východních Karpat. Věříme, že toto setkání zanechalo pozitivní dojem na obou stranách.

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II

01. 06. 2018 I Projekt

Naše společnost se účastní evropského programu. „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)“, které usnadňuje firmám školit své zaměstnance. V rámci tohoto projektu se nám podařilo získat dotaci na proškolení našich kolegův podnikovém informačním systému a dále jsme realizovali kurzy pro oddělení logistiky, kvality, controllingu.

Slovensko, Chapok

Slovensko, Chapok

01. 06. 2018 I Slovensko

Slovensko, Nízké Tatry, Chopok, 2000 m. n. m. – náš stroj, vyroben v roce 2006, vrtal díry pro zasněžovací tyče na sjezdovce na Chopku. Fotku pořídil kolega z oddělení kvality. Má naběháno přes 2000 hodin a stále jede!

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím